Baseino valdovai (Sink or Swim)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2019.03.01

   

Prancūzija, 2018
RežisavoGilles Lellouche  
Scenarijaus autoriai: Ahmed Hamidi,
Julien Lambroschini, Gilles Lellouche
Trukmė
: 122 min
Žanras: komedija
Vaidina: Mathieu Amalric, Guillaume Canet,
Benoît Poelvoorde, Jean-Hugues Anglade,
Virginie Efira, Leïla Bekhti, Marina Foïs,
Philippe Katerine 
  
IMDbNaujoje prancūziškoje komedijoje – iki ašarų juokingos pusamžių vyrų pastangos tapti sinchroninio plaukimo žvaigždėmis.

Prie penkiasdešimtmečio artėjantis Bertranas (aktorius Mathieu Amalric‘as) išgyvena klasikinę vidurio amžiaus krizę. Prieš pora metų darbą praradusio vyro diena atrodo maždaug taip: ryte užvalgęs sausų pusryčių su sauja antidepresantų, Bertranas įsitaiso ant sofos ir ima žaisti „Candy Crush“. Tačiau vieną dieną pasivaikščioti išėjusio Bertrano dėmesį patraukia vietinio baseino reklama. Sumąstęs, kad šiek tiek pajudėti būtų ne pro šalį, vyras apsilanko baseine. Ten Bertranas susipažįsta su keletu panašaus amžiaus vyrukų, sprendžiančių panašias savo gyvenimų problemas.

Gamykloje dirbantį Loraną (akt. Guillaume‘as Canet) ištinka netikėti pykčio protrūkiai, dėl kurių jį neapsikentusi paliko žmona; nevykėlis rokeris Simonas (akt. Jean-Hugues‘as Anglade) gyvena į mini įrašų studiją perdarytame mikroautobuse ir vis dar svajoja apie jo paklausyti susirenkančius pilnus stadionus gerbėjų; baseino ir spa savininko Markuso (akt. Benoît Poelvoorde‘as) verslui gresia bankrotas, o baseino prižiūrėtojas Tjery tiesiog šiaip traukia patyčias lyg magnetas.

Būtent Tjery tampa tuo vyruku, kuris suteikia naują tikslą visai šiai nevykėlių šutvei. Internete radęs informaciją apie organizuojamą vyrų sinchroninio plaukimo pasaulio čempionatą, šiuo atradimu pasidalija su naujaisiais bičiuliais. Po nedidelių diskusijų suformuojama entuziazmu, bet ne įgūdžiais trykštanti nauja komanda. Trenere pasisamdę buvusią sportininkę ir alkoholikę Delfinę (akt. Virginie Efira), vyrukai neria į baseiną, pasiryžę užkariauti pasaulį ir įrodyti, kad nėra jau tokie nevykėliai...

Kinuose nuo kovo 1 d.
BestFilm.eu Logo