Pelenė (Zолушка)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2012.03.02
   Laidos „Didelis skirtumas“ 
kūrėjų darbas!
Naujai papasakota smagi ir graži
pasaka!
„Pelenė“


Rusija, 2012 m.
Režisavo: Sergej Ivanov
Scenarijaus autoriai: Dmitrij Zverkov,
Maksim Tuhanin, Ruslan Sorokin
Trukmė: 91 min
Žanras: komedija
Vaidina: Kristina Asmus, 
Nikita Jefremov, Artjom Tkachenko,
Liza Bojarskaja, Nonna Grišajeva, 
Aleksandr Cekalo, Jurij Stojanov,
Sergej Burunov, Nikolaj Baskov

Kinopoisk, IMDbFilmo heroje — Maša Krapivina — dar ne gražuolė ir ypatinga šaunuole jos nepavadinsi. Ji — paprasta mergina, kuri surizikavo ir, kaip tūkstančiai jos bendraamžių iš visų Rusijos kampelių, paliko gimtąjį provincijos miestą ir atvažiavo užkariauti Maskvos. Vakarais ji mokosi, o dienomis dirba kenksmingomis sąlygomis — kambarine labai turtingoje šeimoje. Kruopų, žinoma, perrinkinėt nereikia, bet darbo netrūksta — tik spėk suktis, kad įtiktum valdingai šeimininkei ir dviem išpaikintoms jos dukterims.

Beje, Maša, kaip ir milijonai kitų merginų yra iki ausų įsimylėjusi garsų dainininką Aleksejų Karalaitį. Ji — pati ištikimiausia jo gerbėja, bet , deja, neturi jokių galimybių susipažinti su savo mergaitiškų svajų objektu. Vis dėlto, nutiko netikėta — „kilminga“ jos šeimininkų šeima pakviečiama į pokylį, tiksliau — kviestinį vakarėlį, kur susirinks visas kultūrinis šalies elitas, o koncertuos JIS! Maša pasirengusi paaukoti bet ką, kad taip pat atsidurtų ten. Bet kaip tą padaryt? Į pagalbą Pelenei, be abejo, ateina geroji fėja, kurios vaidmenį atlieka Mašos teta Agnija, leidinio „Geltonoji spauda“ vyriausioji redaktorė. „Vargšei giminaitei“ jį gali gauti išsvajotąjį pakvietimą, bet ne šiaip, o už paslaugą. Maša į vakarėlį keliaus atlikti neįprastos ir pikantiškos žurnalistinės užduoties…

Nuobodžiauti neleis puikių aktorių būrys:
Kristina Asmus, Nikita Jefremov, Liza Bojarskaja, Nonna Grišajeva, Aleksandr Cekalo, Jurij Stojanov, Nikolaj Baskov.

Puikias filmo dainas sukūrė Konstantinas Meladze.

Latvijos ir Estijos kino teatruose filmas rodomas nuo vasario 24 d., Lietuvoje — nuo kovo 2 dienos. Kviečiame žiūrėti linksmiausią metų pradžios komediją apie meilę, amžinąsias vertybes ir elito gyvenimą! 
BestFilm.eu Logo