Drakoniuko Riešutėlio nuotykiai 
(Coconut the Little Dragon)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2015.07.17

Vokietija, 2014 
Režisierius: Nina Wels, Hubert Weiland
Scenarijaus autoriai: Gabriele Walther,
Mark Slater

Trukmė: 83 min
Žanras: animacija, nuotykių, šeimos 
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams
 

Lietuviškai dubliavo: Morkus Narbutis, Vytautas Taukinaitis, Algis Dainavičius, Neringa Varnelytė, Benita Vasauskaitė, Vytautas Rašimas, Aldona Vilutytė,
Artūras Dirmantas, Gytis Balčiūnas,
Marija Rimkūnaitė, Laisvė Hernandez

Dubliažo režisierius: Vilius Tamošaitis

Susipažinkite su Riešutėliu: jaunu, padykusiu ir labai geros širdies drakoniuku. Riešutėlis gyvena Drakonų saloje kartu su kitais drakonais, o jo geriausias draugas yra drakoniukas Oskaras — mėsėdis pagal prigimtį, tačiau vegetaras pagal pasirinkimą. Pastarojo tėveliai susirūpinę sūnaus atsisakymu valgyti tai, kas priklauso, o Riešutėliu susirūpinę praktiškai visi kaimelio gyventojai: mat jis yra skraidantis drakonas, kuris, deja, nemoka skraidyti.
   
Vieną dieną bičiuliai patenka į patį centrą keistų nesusipratimų virtinės, kurioje pagrindinis vaidmuo tenka ypatingai „ugnies žolei“ — augalui, be kurio drakonai negalėtų spjaudytis ugnimi. Paslaptingai pradingsta žiemai kauptos ugnies žolės atsargos, saugotos Riešutėlio. Gavęs užduotį surasti ir grąžinti brangiąsias atsargas atgal į kaimą, Riešutėlis sužino, kad šio nesusipratimo kaltininkas yra ne kas kitas, o Oskaras. Pasitelkę pagalbon išmintingąją dygliakiaulę Matildą, drakoniukai iškeliauja ieškoti brangiosios ugnies žolės. Tačiau draugų trijulė — toli gražu ne vieninteliai, siekiantys surasti ugnies žolės atsargas. Be konkuruojančio kaimo drakonų, į paieškas metasi ir atsiskyrėliai Kalno drakonai.
   
Beprotiškų, netikėtų ir netgi pavojingų nuotykių sūkuryje Riešutėliui teks pasitelkti visus įgūdžius, drąsą ir išmintį, kad sugrąžintų ugnies žolę į gimtąjį kaimelį, pasirūpintų draugais ir galbūt netgi išmoktų skraidyti.
   
Nuotaikingas 2D/3D animacinis pasakojimas apie drakonų gyvenimą 
Lietuvos kino teatruose — nuo liepos 17 dienos.  
BestFilm.eu Logo