Bielka ir Strielka — kosmoso užkariautojos 3DRusija, 2010 m.
Režisierius: Sviatoslavas Ušakovas, 
Muzika:
Uma2rman
Animacinė komedija, nuotykiai
Filmo trukmė: 85 min

Oficiali svetainė


Bielka ir Strielka — kosmoso užkariautojos 3D

Kuris iš mūsų vaikystėje nesvajojo tapti kosmonautu? Pamenate, kaip troškote pakilti ten… tarp pasakiškai mirgančių žvaigždžių.
Svajonės pildosi! Naujas, kvapą gniaužiantis 3D animacinis filmas apie tai, kaip drąsūs bičiuliai — Belka, Strelka ir Venia — užkariauja kosmosą! 
Pirmą kartą 3D formatu neįtikėtini šunų kosmonautų nuotykiai!
Bielka ir Strielka — kosmoso užkariautojos 3D — tai pilnametražis animacinis filmas visai šeimai, kupinas užburiančių nuotykių ir nepaprastų atradimų! 

Be amžiaus cenzo!


Cirko kalytė Belka svajoja skraidyti po cirko kupolu, o jos būsimos kolegės mišrūnės Strelkos galvoje tik viena — kaip prasimanyti dar vieną gardų kąsnelį. Leisdamasi į maisto paieškas drauge su žiurke Venia — pokštautoja ir nepataisoma romantike, Strelka kasdien patenka į situacijas, iš kurių vos pavyksta išnešti sveiką kailį. Vieną gražią dieną ant jų galvų nukrenta cirko raketa su Belka prie vairo. Nuo šios akimirkos prasideda Kosmoso užkariavimo istorija. 
85 minutės gryno malonumo, emocijų, juoko. Bet ir tai dar ne viskas! Animacinis filmas paremtas realiais įvykiais, todėl jis taps ne tik pramoga, bet ir pažintiniu reginiu ir vaikams, ir jų tėveliams!

Kalba — rusų k., subtitrai — lietuvių k.

Vaidmenis įgarsina: Ana Bolšova (Belka), Jelena Jakovleva (Strelka), Jevgenijus Mironovas (Venia), Sergėjus Garmašas (Kazbekas).


BestFilm.eu Logo