„Alkio skonis“ (A Taste of Hunger)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2021.12.24


Danija, Švedija, 2021
RežisavoChristoffer Boe
Scenarijaus autoriai: Christoffer Boe,
Tobias Lindholm
Trukmė
: 104 min
Žanras: drama
Vaidina: Katrine Greis-Rosenthal,
Nikolaj Coster-Waldau, Flora Augusta,
Charlie Gustafsson, August Vinkel,
Nicolas Bro, Kent Dahlgren,
Maj-Britt Mathiesen, Rasmus Hammerich
  
IMDb

Meilė, maistas ir sveiką protą temdančios, bet ne visuomet išsipildančios svajonės...

Megė ir Karstenas (aktoriai Katrine Greis-Rosenthal ir Nikolaj‘us Coster‘is-Waldau) – laiminga ir mylinti pora, auginanti du žavius vaikus. Megė – maisto antropologijos specialistė, Karstenas – talentingas virtuvės šefas; tad ir bendro restorano atidarymas porai praktiškai buvo neišvengiamas.

Bendras jų talentų kūrinys – prašmatnus restoranas „Malus“ – tampa tikra sensacija gurmaniškosios Kopenhagos padangėje. Maisto kritikų liaupsės glosto širdį, o užsakymai keliems mėnesiams į priekį – piniginę. Mėgaudamiesi sėkme, sutuoktiniai netrukus sutaria, kad dabar jiems tetrūksta vieno dalyko: prestižinės Michelin žvaigždutės.

Iš pradžių tebuvusi kaip maloni, tolima svajonė, netrukus išsvajotoji žvaigždė užvaldo absoliučiai visas Karsteno mintis. Savo energiją nukreipęs vieninteliam tikslui, vyras atitolsta nuo vaikų, vis dažniau išlieja apmaudą ant restorano personalo ir Megės, o vieną dieną gautas anoniminis laiškas galutinai išmuša pagrindą jam iš po kojų.

Laiške – vienintelė kompiuteriu spausdinta eilutė: „tavo žmona myli kitą“. Mintys apie paslaptingą laiško siuntėją, galimą Megės neištikimybę ir užkeiktosios Michelin žvaigždutės siekimas kažkada kone tobulą Karsteno gyvenimą paverčia tikru pragaru. Ar jiems su Mege pavyks surasti išeitį iš susidariusios situacijos? Ar pavyks prisiminti, kad gyvenime skaniausi ir svarbiausi patiekalai – ne tie, už kuriuos dalijamos žvaigždės, o tie, kuriais daliniesi su mylimais žmonėmis?

Kulinarinės ir meilės audros – naujame filme „Alkio skonis“,
kuris Lietuvoje pradedamas rodyti gruodžio 24 dieną.

BestFilm.eu Logo