Be sienų (Без границ)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2015.10.30   
Rusija, 2015
Režisavo: Karen Oganesjan,
Rezo Giginešvilis
Scenarijaus autoriai
: Rezo Giginešvilis,
Alisa Hmelnitskaja, David Turašvilis
Trukmė
: 96 min
Žanras: komedija
Vaidina: Ina Čiurikova, Olegas Basilašvilis,
Ana Čipovskaja, Ivanas Jankovskis,
Aleksandras Pal, Jegoras Koreškovas,
Romanas Majakinas

Kinopoisk

Per visą žmonijos egzistavimą apie meilę pripasakota daugybė istorijų. Tačiau tai, ko gero, yra vienintelis dalykas, apie kurį istorijų mums niekad nepakanka. Nesvarbu, ar tai būtų filmas, ar knyga, ar teatro pjesė, ar tiesiog mums pažįstamų (ir nebūtinai) žmonių istorijos. Nauja romantinė komedija „Be sienų“ būtent ir yra dar viena tokia istorija, pasakojanti apie šį nuostabų jausmą — meilę.

Istorija, prasidedanti Maskvos oro uoste ir sujungianti daugybės įvairių žmonių likimus, mus nuves į saulėtosios Armėnijos gilumą, svetingosios Gruzijos sostinę Tbilisį ir naujametinę Rusijos sostinę. Blaškydamiesi ir ryžtingai siekdami tikslo, džiaugdamiesi ir liūdėdami, istorijos herojai ieškos šio stebuklingo jausmo — meilės. Kuri, kaip kiekvienas žino, gali būti visokia: pakelianti iki dangaus ir nubloškianti į juodžiausią gilumą,įkvepianti ir gniuždanti, suteikianti sparnus ir be galo skausminga. Istorijos herojai mums dar kartą parodys, kad meilei nerūpi nei materialinė padėtis, nei išsilavinimas, ji nepaiso nei amžiaus, nei tautybės ir nepripažįsta jokių sienų.

Jaukioje, šiltoje ir nuotaikingoje romantinėje komedijoje vaidina visas būrys jaunosios kartos Rusijos žvaigždžių: Marija Šalajeva, Ana Čipovskaja, Ivanas Jankovskis, Jegoras Koreškovas, Romanas Majakinas, Ina Čiurikova, Olegas Basilašvilisir, Aleksandras Pal ir kiti.

Į kino teatrus atkeliauja romantinė kino juosta „Be sienų“ — pasakojimas apie meilę, nežinančią ribų
Lietuvos kino teatruose nuo spalio 30 dienos
BestFilm.eu Logo