Rinkimų diena 2 
(День выборов 2)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2016.02.26


   Rusija, 2016
Režisavo: Aleksandr Baršak
Scenarijaus autoriai
: Leonid Barac,
Rostislav Hait, Sergej Petrejkov
Trukmė
: 108 min
Žanras: komedija
Vaidina: Leonid Barac, Rostislav Hait,
Nona Grišajeva, Kamil Larin,
Michailas Jefremovas,  Vasilijus Utkinas,
Maksimas Vitorganas, Aleksejus Kortnevas,
Aleksejus Makarovas ir kt.

Kinopoisk

1993-aisiais metais jaunų Maskvos aktorių įkurtas teatras „Kvartetas I“ užsitarnavo ne tik teatro, bet ir kino mylėtojų pagarbą bei meilę. Filmai „Apie ką kalba vyrai“, „Radijo diena“, „Greičiau nei triušiai“ ir „Stebuklų diena“ išsiskyrė subtiliu humoru, aktualiomis temomis ir įspūdingais aktorių vaidmenimis. „Kvarteto I“ istorija kine prasidėjo 2007 m., su komedija „Rinkimų diena“. Praėjus aštuoneriems metams, šios istorijos herojai sugrįžta antrąkart.

Pirmoje filmo dalyje gubernatoriaus postą iškovojęs Igoris Vladimirovičius Caplinas (kurį vaidina sporto komentatorius Vasilijus Utkinas) jau atitarnavo dvi kadencijas ir rengiasi trečiajai. Tiesa, be didelio entuziazmo: ir pats pavargo, ir jaunesni konkurentai į nugarą alsuoja. Tačiau politika toks jau dalykas — kartą paragavęs negali sustot. Gubernatorius pasitelkia į pagalbą tą pačią viešųjų ryšių specialistų komandą kaip ir prieš aštuonerius metus ir, pasiraitojęs rankoves, ima ruoštis rinkimams.

Anuomet iš radijo laidų vedėjų į „piarščikus“ persikvalifikavę „specialistai“ (aktoriai Leonidas Baracas, Nona Grišajeva, Michailas Jefremovas ir Maksimas Vitorganas), dabar žymiai solidesni: daugiau išmano, vietoje sportinės aprangos dėvi kostiumus ir mažiau geria, tačiau tai tikrai nereiškia, kad Igoriui Vladimirovičiui viskas eisis lyg per sviestą. Gal greičiau netgi priešingai…

Nenutrūkstamas humoras, kibirkščiuojantys pokštai ir Rusijos „rinkimų“
užkulisiai kinuose nuo vasario 26 dienos.
BestFilm.eu Logo