APIE MEILĘ. TIK SUAUGUSIEMS 
(Про любовь. Только для взрослых)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2017.09.01


   Rusija, 2017
Režisavo: Anna Melikyan, Aleksey Chupov, Rezo Gigineishvili, Natalya Merkulova,
Pavel Ruminov, Nigina Sayfullaeva,
Evgeniy Shelyakin

Trukmė
: 109 min
Žanras: komedija
Vaidina: John Malkovich, Anna Mihhalkova, Goša Kutsenko, Juri Kolokolnikov,
Fjodor Bondartšuk, Viktoria Isakova,  Ingeborga Dapkunaite, Ravšana Kurkova, Aleksandr Pal, Maksim Matvejev

IMDb
Kinopoisk

Vienišiams ir turintiems antrą pusę; viengungiams ir sutuoktiniams; „misionieriams“ ir „svingeriams“. Sultinga komedija „Apie meilę. Tik suaugusiems“
.
Į Rusijos sostinę skaityti paskaitos apie meilę atvyksta itin populiarus užsienio lektorius (jo vaidmeniui filmo autoriai pasikvietė patį John‘ą Malkovich‘ių). Pasiklausyti jo patarimų, sužinoti siūlomų sprendimų ir pabandyti surasti išeitį iš susidariusios situacijos susirenka didžiulė ir marga minia žmonių. Nors ir skirtingi, visi paskaitos dalyviai iš esmės sprendžia vieną ir tą patį klausimą, tik skirtingomis aplinkybėmis.

Viena mergina niekaip nesusiranda antrosios pusės, nesuvokdama, kad savo atžagarumu atstumia visus bent kiek susidomėjusius kandidatus. Ir tik neprilygstamas vieno vaikino atkaklumas sugebės palaužti karingąją merginą. 15 metų santuokoje praleidusi pora buvusią romantiką sugalvoja atgaivinti svingerių klube. Paauglę kamuoja noras prarasti nekaltybę; subrendusi moteris ieško romantiško gerbėjo, galinčio jai skaityti eiles; o bevaikė pora – tinkamo kandidato pratęsti giminę. Natūraliu būdu.

Daugybė istorijų, aistrų, ieškojimų ir atradimų vasaros karščiu alsuojančioje Maskvoje. Šiltoje, juokingoje ir išskirtinai seksualioje juostoje nusifilmavo Fiodoras Bondarčiukas, Anna Michalkova, Goša Kucenko, Jurijus Kolokolnikovas, Viktorija Isakova, Aleksandras Palis, Maksimas Matvejevas, Ravšana Kurkova, Alisa Chazanova ir dar daugybė kitų Rusijos kino žvaigždžių. Tarp jų, beje – ir lietuvė Ingeborga Dapkūnaitė.

Nuotaikingos gyvenimiškos komedijos „Apie meilę.
Tik suaugusiems“ premjera Lietuvoje – rugsėjo 1 dieną.
BestFilm.eu Logo