„Polis“ (Poly)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2021.06.18


   


Prancūzija, Belgija, 2020
RežisavoNicolas Vanier
Scenarijaus autoriai: Cécile Aubry,
Maxime Giffard, Jérôme Tonnerre,
Nicolas Vanier
Trukmė
: 102 min
Žanras: nuotykių, šeimos
Vaidina:  François Cluzet, Julie Gayet,
Patrick Timsit, Elisa de Lambert,
Orian Castano, Clément Huot,
Yohann Drouin, Calli Peysson,
Gabin Didier, Jade Colombet
  
IMDb

Nuotykių kupinas filmas visai šeimai apie nepaprastai protingą ir draugišką ponį.

Turbūt nereikia ir sakyti, kad išsiskyrimas su draugais niekuomet nebūna lengvas. Ypač jei tau – dešimt metų. Dešimtmetės Sesilės gyvenime būtent taip ir nutinka. Dėl priežasčių, kurių ji ne visiškai supranta, mergaitė kartu su mama persikelia gyventi į naują vietą. Pati vieta gal ir nebūtų bloga – jaukus kaimelis Prancūzijos pietuose, nuolat puikus oras ir daugybė vietos įvairiausiems žaidimams. Bet praeityje liko visi senieji draugai, o su naujais, vietiniais vaikais mergaitei nelabai sekasi sutarti.

Nuobodų ir truputį liūdnoką kasdienį Sesilės gyvenimą pakeičia į miestelį atvykęs cirkas. Pagrindinė jo pažiba – neeilinio proto ir sugebėjimų ponis, vardu Polis. Cirko žvaigždė iš karto pakeri tiek Sesilės, tiek likusių miestelio gyventojų širdis ir jie užgniaužę kvapą stebi neprilygstamus Polio triukus. Negalėdama užmiršti nuostabaus pasirodymo, Sesilė nuolat sukiojasi aplink cirko palapines ir netrukus supranta, kad Polio gyvenimas tėra gražus tik scenoje. O vaidinimui pasibaigus, piktasis cirko šeimininkas Polį kamuoja, stumdo, o kartais net ir ima mušti!

Pasipiktinusi geraširdė mergaitė nusprendžia imtis veiksmų. Neilgai trukusi, gudragalvė Sesilė sukuria planą, išvaduoja Polį iš nelaisvės ir, suprasdama, kad miestelyje likti pavojinga, pabėga. Tačiau cirko savininkas nesiruošia taip lengvai atsisakyti pagrindinės savo žvaigždės ir puola vytis. Šiose pavojingose gaudynėse netrūks pašėliškų nuotykių, netikėtų atradimų ir, svarbiausia – naujų draugų, iš kurių didžiausia taps būtent išgelbėtoji Polė.

Smagus, pamokantis ir nuotaikingas filmas visai šeimai „Polis“ jau greitai kinuose!

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

BestFilm.eu Logo