Sėkmės horoskopas (Гороскоп на удачу)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2015.07.17

   
Rusija, 2015
Režisavo: Arman Gevorgian
Scenarijaus autoriai: Andrei Kureichik
Trukmė
: 96 min
Žanras: romantinė komedija
Vaidina: 
Dmitrijus Nagijevas,
Gosha Kutsenko, Svetlana Khodchenkova,
Anna Chipovskaya, Boris Smolkin,
Dmitrijus Jendalcevas, Timur Batrudinov

Kinopoisk

„Sėkmės horoskopas“: smagi komedija apie žvaigždes, astrologiją ir mūsų pasirinkimus Maksas (aktorius Dmitrijus Jendalcevas) yra paprastas didmiesčio vaikinas, patekęs į gyvenimo  nesėkmių ruožą. Jo vos neatleidžia iš darbo, vienos nakties nuotykis baigiasi merginos nėštumu, o  moteris, kurią Maksas beviltiškai įsimylėjęs, į jį visiškai nekreipia dėmesio. Ant pečių užgriuvus  visoms įmanomoms bėdoms, Maksas nutaria atsiduoti žvaigždžių malonei ir kreipiasi į asmeninį  astrologą (akt. Dmitrijus Nagijevas). 
Į pranašystes, būrimus iš rankos ir kitus panašius dalykus visuomet skeptiškai žiūrėjusiam Maksui  astrologas sudaro asmeninį 30-ies dienų horoskopą ir pažada, kad jei vaikinas laikysis nurodymų,  viskas susitvarkys. Pirmosiomis dienomis į visą šį reikalą žvelgdamas su tam tikra atsargumo ir  ironijos doze, netrukus Maksas įsitikina, kad horoskopo pranašystės pildosi. Pamažu įsidrąsinęs  vaikinas vis entuziastingiau ima vadovautis asmeninėmis nuorodomis ir — kaip bebūtų keista — gyvenimas ima gerėti. Po kelių neįtikėtinų sutapimų Maksas tampa daugiausiai pinigų savo įmonei  nešančiu darbuotoju, o ir žavioji kolegė (akt. Anna Čipovskaja) pagaliau atkreipia į vaikiną dėmesį. 
Deja, vieną dieną nutinka siaubingas dalykas: kažkokiu būdu asmeninis Makso horoskopas  pasikeičia. Supratęs, kad daugiau nebegali vadovautis popieriuje surašytomis instrukcijomis,  Maksas suvokia ir tai, kad nuo šiol už savo gyvenimą ir jo sprendimus yra atsakingos ne žvaigždės,  o jis pats.

Smagi komedija apie likimo pokštus ir kasdienius mūsų visų sprendimus „Sėkmės horoskopas“ kinuose nuo liepos 17 d.
BestFilm.eu Logo