Karti, karti… (Горько!)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2013.10.25


   Rusija, 2013 m.
Režisavo: Žora Kryžovnikovas
Prodiuseriai: Sergejus Svetlakovas,
Timūras Bekmambetovas, Ilja Burec

Scenarijaus autoriai: Aleksejus Kazakovas,
Nikolajus Kulikovas, Žora Kryžovnikovas
Trukmė: 100 min
Žanras: komedija, nuotykiai
Vaidina: Sergejus Svetlakovas,
Julija Aleksandrova, Jegoras Koreškovas,
Janas Capnikas, Sergejus Ladiginas,
Danila Jakushevas ir kt.

Kinopoisk 

Laimės niekada nebūna per daug! 
 
Įsimylėjėliai Nataša ir Roma planuoja progresyvias, naujoviškas, romantiškas, europietiškas vestuves. Kuklus būrelis draugų ir artimųjų, jūros krantas, besileidžianti saulė, švelnus vėjėlis, lengva muzika ir po papuoštu altoriumi laimingi jaunavedžiai. Tačiau šie jų planai truputį kertasi su jaunosios tėvelio sumanymu. Mat jis jau suplanavo, kaip šios vestuvės pasitarnaus jo karjerai. O kad pasitarnautų tinkamai, viskas privalo vykti ne kažkaip ten naujoviškai, o įprastai — taip, kaip reikia. 

„Reikia“ šiuo atveju reiškia, kad vestuvės būtinai vyks pretenzingame restorane. Ten bus daugybė svečių (tarp jų, žinoma, ir tie, nuo kurių priklauso tėtušio karjera), stalai lūš nuo vaišių, interjeras bus išpuoštas vestuvių atributika, muzikantai gros visiems iki skausmo žinomas melodijas, svečiai žais vestuvėse įprastus žaidimus, dalyvaus konkursuose, šoks pagal Verką Serdiučką, vėliau prisigėrę susimuš, o visas linksmybes reguliuos vakaro žvaigždė: aktorius Sergejus Svetlakovas (šventei įsisiūbuojant prarasiantis ne tik puotos, bet ir savęs paties kontrolę). Žodžiu, pačios tikriausios rusiškos vestuvės.
   
Pakraupę nuo gimdytojų planų, tačiau nenorėdami jų įskaudinti, jaunuoliai nutaria nesipriešinti, tačiau tuo pat metu surengti savo šventę — tokią, kokią įsivaizdavo. Kupini jaunatviško maksimalizmo, Nataša ir Roma yra įsitikinę, kad jiems pavyks suderinti savo dalyvavimą abejose šventėse. Deja, realybė pasirodo besanti kartesnė ir puikusis jaunavedžių planas pamažu, bet užtikrintai griūva. Abi šventės po truputį ima artėti viena prie kitos ir galų gale neišvengiamai susilieja į neišpainiojamą, gaivališką siautulį. Žinoma, po daugybės nesusipratimų, nesklandumų, ginčų, pykčio, agresijos, ašarų ir susitaikymo bučinių viskas baigsis gerai. O kaipgi kitaip — juk vestuvės! Įdomu tik, ar filmo kūrėjų vizija kažkiek pakoreguos dabar nusistovėjusias vedybų tradicijas bei papročius? 

Filmas „Karti, karti…“ Lietuvos kino teatruose — nuo spalio 25 dienos.   BestFilm.eu Logo