GYVENIMAS PRIEŠ AKIS (Жизнь впереди)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2017.10.13


   


Rusija, 2017
Režisavo: Karenas Oganesianas
Trukmė
: 85 min
Žanras: komedija
Vaidina: Svetlana Chodčenkova,
Aleksandr Pal, Pavel Prilučnyj,
Artūr Smoljaninov, Denis Švedov,
Valerija Koževnikova, Maksim Vitorgan ir kiti.v

IMDb
Kinopoisk


Kada paskutinį kartą matėtės su savo klasiokais? Pakvieskite juos į nuotaikingą ir šiltą komediją „Gyvenimas prieš akis“.

Filmų „Aš pasilieku“, „Apie ką tyli merginos“, „Mamos“, „Dovanėlė su charakteriu“ režisierius Karenas Oganesjanas sugrįžta su nauja juosta „Gyvenimas prieš akis“. Praėjus keliolikai metų po mokyklos baigimo, 11-osios B klasės mokiniai sugrįžta į namus. Ne savo noru. Sugrįžta atiduoti paskutinės pagarbos buvusiam klasiokui Liochai. Visuomet tylus ir paskutiniame suole nuolat sėdėjęs vaikinas pirmasis iš jų baigė savo žemiškąją kelionę.

Buvę klasiokai renkasi sutrikę, nuliūdę ir išsigandę, tačiau puikiai pažįstami veidai po truputį atgaivina senus prisiminimus. Pradėję dalintis gyvenimo po mokyklos detalėmis, klasiokai atsipalaiduoja, o nuotaiką dar labiau praskaidrina Liochos atminimo garbei ant stalų atsiradę keli buteliai.

Atmosferai laisvėjant ir atsirišant liežuviams, į viešumą ima kilti vis daugiau detalių iš praeities. Paslaptys, slapti įsimylėjimai, išdaigos, išdavystės ir nuoskaudos – visa tai buvusius klasiokus pamažu priverčia nusiplėšti kruopščiai pasiruoštas kaukes ir parodyti tikruosius veidus...

Gyvenimiška ir neprognazuojama istorija komedijoje „Gyvenimas prieš akis“ Lietuvoje pradedama rodyti nuo spalio 13 dienos.

BestFilm.eu Logo