„Amžinybė tarp mūsų“ (Endless)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 16.10.2020


   


JAV, 2020
RežisavoScott Speer
Scenarijaus autoriai: Andre Case,
Oneil Sharma
Trukmė
: 94 min
Žanras: drama, romantinis
Vaidina: Alexandra Shipp, Nicholas Hamilton, Ian Tracey, DeRon Horton, Eddie Ramos, Catherine Lough Haggquist, Zoë Belkin, Famke Janssen, Patrick Gilmore
  
IMDb

Jautrus pasakojimas apie viską nugalinčią meilę.

Filmas pasakoja iš pirmo žvilgsnio paprastą dviejų jaunuolių istoriją. Railė ir Chrisas (aktoriai Alexandra Shipp ir Nicholas Hamilton‘as) baiginėja mokyklą, svajoja apie ateitį ir yra beprotiškai vienas kitą įsimylėję. Tačiau vienas lemtingas vakaras jų istoriją pavers kokia tik nori, tik ne paprasta.

Vakarėlyje Chrisui truputį padauginus, už automobilio vairo sėda Railė. Jiems važiuojant, suskamba merginos telefonas. Chrisas jį paima, norėdamas atsakyti. Suirzusiai Railei bandant atsiimti telefoną, jos dėmesys nukrypsta nuo kelio. Smūgis. Mergina atsipeikėja ligoninėje ir išgirsta baisią žinią: Chrisas neišgyveno.

Tačiau tai – tiesa tik iš dalies: merginai kaltinant save dėl mylimojo mirties, karštai mylinčio vaikino dvasia negali išeiti ir toliau lieka Railės gyvenime. Juos siejantis jausmas toks stiprus, kad vieną dieną nugali ir tą neperžengiamą barjerą tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulio. Vieną dieną Railė išgirsta Chriso balsą, o supratusi, kad jai nepasivaideno, po kurio laiko sugeba jį netgi pajusti.

Iš naujo atradę vienas kitą, jaunuoliai dabar turės išmokti ir naujas gyvenimo, mirties bei meilės pamokas, š kurių sunkiausia – sugebėti atsisveikinti ir paleisti.

Jautri, sugraudinsianti ir širdis gerumo pripildysianti juosta „AMŽINYBĖ TARP MŪSŲ“
Lietuvoje pradedama rodyti spalio 16 dieną
.
BestFilm.eu Logo