Samsara (Samsara)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2012.06.21

Samsara – lietuviškas treileris from BestFilm.eu on Vimeo.


„25 šalys. 5 metai.
Viena nepamirštama kelionė“ 


JAV, 2011 m.
Režisavo: Ron Fricke
Scenarijaus autoriai: Ron Fricke, 
Mark Magidson
Prodiuseriai: Mark Magidson

Trukmė: 102 min
Žanras: 
Vaidina:  Balinese Tari Legong Dabcers,
 Ni Made Megahadi Pratiwi, Puti Sri Candra
 Dewi, Putu Dinda Pratika, Marcos Luna,
 Hiroshi Ishiguro, Olivier De Sagazan 

Kinopoisk, IMDb

Vilnius - 
Ozo kino salėNuo birželio 21 dienos prasideda nuostabaus filmo SAMSARA triumfo žygis po Lietuvos kino teatrus! Unikalus filmas buvo filmuojamas 5 metus 25-iose pasaulio šalyse. Visas filmas nufilmuotas 70 mm juosta naudojant du kadrų dažnio per sekundę standartus ir unikalią kamerą, pailginančią kadrų laiką. Ši sistema, sukurta specialiai šiam projektui, suteikia galimybę įprastose scenose pamatyti neįprastas, pakerinčias detales, o dėl 4K formato mėgautis hipnotizuojančiais beprecedenčio aiškumo vaizdais. Jūsų laukia neapsakomos emocijos, kurias padovanos pusantros valandos truksianti kelionė po nuostabiausias planetos vietas, ir neturinti precedento jausminė patirtis.

„Samsara“ — režisieriaus RonoFricke ir prodiuserio Marko Magidsono kūrinys, kuriame unikaliai suderintas vizualus ir muzikinis menas.
„Samsara“ perkelia mus į šventąsias vietas ir į stichinių nelaimių zonas, į pramoninių objektų ir gamtinių stebuklų centrus. Atsisakydami dialogų, „Samsaros“ kūrėjai griauna mūsų tradicinį kino supratimą, skatindami muzikos ir vaizdo inspiruotą mūsų pačių interpretaciją.
Sukurtas žiūrėti kino teatruose filmas įtraukia, užburia, sužavi ir visiškai pateisina kritikų apibūdinimą — kino stebuklas!

 Žiūrėkite tik kino teatruose nuo birželio 21 dienos!  
BestFilm.eu Logo