Nakties sergėtojai 
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2016.09.02


   Rusija, 2016
Režisavo: Emilis Vėlyvis
Scenarijaus autoriai
: Oleg Malovičko
Trukmė
: 100 min
Žanras: veiksmo, nuotykių, fantastinis
Vaidina: Ivan Jankovskij, Liubov Aksionova,
Leonid Jarmolnik, Michail Jevlanov,
Sabina Achmedova, Konstantin Adajev,
Jurij Vaksman, Aleksej Dmitrijev, Denis Buzin,  Jevgenij Kosyriov

Kinopoisk
IMDb

Nežemiški Maskvos gyventojai — lietuvio E. Vėlyvio režisuotoje nuotykių juostoje
„Nakties sergėtojai“

Kultinėmis juostomis „Zero“ ir „Zero II“ išgarsėjęs, o filmu „Redirected“ savo reputaciją įtvirtinęs Emilis Vėlyvis patraukė Rusijos kino pramonės dėmesį. Būtent lietuvis buvo pasirinktas naujo specialiaisiais efektais prisotinto nuotykių filmo „Nakties sergėtojai“ režisieriumi.

Jaunas vaikinukas Paša (aktorius Ivanas Jankovskis) — vienos Maskvos kurjerių tarnybos darbuotojas. Vieną naktį atgabenęs siuntinį į viešbutį, Paša tampa žavios merginos Danos (akt. Liubovė Aksionova) užpuolimo liudininku. Vaikino charakteris neleidžia pasyviai stebėti nusikaltimo ar, juo labiau, pabėgti — jo įsikišimas priverčia užpuolikus pasitraukti. Vis tik vaikinui pro akis neprasprūsta keletas keistų nusikaltėlių bruožų. Detalių, kurios iš esmės prieštarauja fizikos dėsniams. Smalsus jaunuolis ima reikalauti paaiškinimo iš į įvykio vietą atvykusio pareigūno Gamajuno (akt. Leonidas Jarmolnikas).

Iš karto pastebėjęs neeilines vaikinuko savybes, Gamajunas Pašai atskleidžia eiliniams maskviečiams nežinomą paslaptį: Rusijos sostinėje knibždėte knibžda kito pasaulio būtybių: vilkolakių, vampyrų, undinių, kaukų ir kitokių padarų. Gamajunas, vadovaujantis ypatingam Maskvos spec. tarnybų padaliniui, pasiūlo Pašai jungtis prie itin slapto būrio N ir prisidėti kovojant su šiais padarais. Netrukus paaiškėja, kad naktinis Danos užpuolimas yra susijęs su skirtingų vampyrų klanų karu, įsiliepsnojusiu Rusijos sostinėje. Būrio N naujokas Paša turės pasitelkti visą protą, išmonę ir drąsą, nes nuo to priklausys ne tik jo paties, bet ir daugybės nieko nenutuokiančių Maskvos gyventojų likimas.

Lietuviškai dubliuotas įtampos, veiksmo ir specialiųjų efektų kupinas bei humoro
nestokojantis E. Vėlyvio režisuotas nuotykių filmas
„Nakties sergėtojai“ kino teatruose pradedamas rodyti rugsėjo 2 dieną.
BestFilm.eu Logo