„Auksiniai balsai“ (Golden Voices)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 30.10.2020


   Izraelis, 2019
RežisavoEvgeny Ruman
Scenarijaus autoriai: Ziv Berkovich,
Evgeny Ruman
Trukmė
: 88 min
Žanras: komedija, drama
Vaidina: Maria Belkin, Vladimir Friedman, Evelin Hagoel, Uri Klauzner, Elizabeth Kon, Alexander Senderovich
  
IMDb

Šilta ir prasminga komedija apie gyvenimo netikėtumus bei grožį.

Sutuoktiniai Viktoras ir Raja Frenkeliai (aktoriai Martinas Fridmanas ir Marija Belkin) daugybę metų buvo vadinami „auksiniais Sovietų Sąjungos kino dubliažo balsais“. Visi Vakarų filmai, rodomi už geležinės uždangos, buvo įgarsinti būtent Frenkelių. Tačiau viskas baigiasi, žlugus Sovietų Sąjungai. Netekę darbo didėjančios ekonominės suirutės fone, sutuoktiniai, kaip ir tūkstančiai kitų Rusijos žydų, nutaria išvažiuoti gyventi į Izraelį.

Į protėvių žemę Vitia ir Raja atvyksta trykšdami susijaudinimu ir kupini naujo, geresnio gyvenimo vilčių. Tačiau karti tiesa tokia, kad rusiškai kalbančių filmų garsintojų Izraelyje niekam nereikia. Iš pradžių sutuoktiniai užsispyrusiai atsisako tuo patikėti, tačiau sulig kiekviena diena jų viltys vis mažėja. Mažėja ir pinigai: Frenkeliams būtinas darbas. Bet koks darbas.

Čia sutuoktiniams iškyla kita problema: visą gyvenimą garsinę filmus, jie nemoka nieko kito, neturi jokios kitos patirties. Vienintelė viltis – parduoti savo balsus. Bet kam – nors ir erotinių pokalbių linijai. Prasideda naujas Viktoro ir Rajos gyvenimo etapas, kupinas netikėtumų, nuostabos, nusivylimų ir absurdo.

Puiki komedija apie neblėstančią viltį ir paprastą tiesą, kad svajonės ne visuomet išsipildo,
bet nuo to gyvenimas netampa prastesnis. „Auksiniai balsai“
Lietuvoje pradedami rodyti spalio 30 dieną.


Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.
BestFilm.eu Logo