„Alisa“ (Alice)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 24.07.2020


   Prancūzija, Australija, 2019
RežisavoJosephine Mackerras
Scenarijaus autoriai: Josephine Mackerras
Trukmė
: 103 min
Žanras: drama
Vaidina: Emilie Piponnier,
Martin Swabey, Chloé Boreham,
Jules Milo Levy Mackerras ir kt.
  
IMDb

Nuoširdi ir atvira istorija apie gyvenimo pakilimus ir nuopuolius.

Alisa Ferand (aktorė Emilie Piponnier) gyvena savo svajonių gyvenimą: turi mylimą ir mylintį vyrą, dievinamą mažametį sūnų ir grupelę ištikimų draugų. Tačiau vieną dieną svajonė sudūžta. Viskas prasideda nuo to, kad bankomate blokuojama Alisos kreditinė kortelė. Vyras telefonu neatsiliepia, o namuose rasti dokumentai nedviprasmiškai rodo, kad šeimos finansinė situacija toli gražu ne tokia gera, kaip ji įsivaizdavo. Bet didžiausia staigmena tampa vyro neištikimybė. Sukrėsta, pažeminta ir sugniuždyta moteris staiga susivokia tapusi vieniša mama be pajamų. Lyg to būtų maža, į duris pasibeldę antstoliai praneša, kad, jei nebus sumokėta įmoka už būstą, po 30 dienų ji su sūnumi neteks ir stogo virš galvos.

Naujoji realybė skaudina dar labiau ir dėl to, kad gero gyvenimo fasadas, pasirodo, slėpė daugybę apgaulės ir apsimetinėjimo. Anksčiau lipšnūs ir nuolat besišypsantys ištikimieji draugai pasirodo besantys ne tokie ir ištikimi (bent jau ne visi), o mylėtas vyras apskritai gyveno dvigubą gyvenimą.

Tačiau atsipeikėjusi nuo šoko, Alisa aiškiai suvokia, kad pasiduoti neturi teisės – juk ji atsakinga ne tik už save, bet ir už nieko nesuprantantį vaiką. Moteris pati sau pažada imtis bet kokių priemonių, griebtis bet kokių progų ir apskritai padaryti viską, kad susitvarkytų gyvenimą. Ryžtingai nusiteikusios Alisos laukia visiškai kitokia, iki šiol jos nematyta, nepažinta ir bauginanti realybė.

BestFilm.eu Logo