Mes visada gyvenome pilyje 
(We Have Always Lived in the Castle)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2019.05.24


   

Pagal Širlės Džekson romaną
JAV, 2019

Režisavo: Stacie Passon

Trukmė: 95 min

Žanras: trileris

Vaidina: Patrick Joseph Byrnes, 
Una Carroll, Peter Coonan, 
Joanne Crawford, Alexandra Daddario, 
Taissa Farmiga, Crispin Glover, 
Bosco Hogan, Stephen Hogan 

IMDb

Siaubas, besislepiantis po ramybės kauke...

Seserys Meriketė ir Konstancija (aktorės Taissa Farmiga ir Alexandra Daddario) bei ligotas jų dėdė Džiulijanas (akt. Crispin‘as Glover‘is) yra vieninteliai Blekvudų šeimos nariai, išgyvenę siaubingą tragediją: prieš penkerius metus kažkas išnuodijo visą jų šeimą. Šalia Blekvudų vilos esančio miestelio žmonės įsitikinę, kad tragedijos kaltininkė yra viena iš seserų ir nevengia kiekviena proga demonstruoti savo neapykantos. Tad nenuostabu, kad giminės name tebegyvenančios seserys vengia žmonių.

 Vieną dieną į Blekvudų vilos vartus pasibeldžia stulbinančiai į žuvusį seserų tėvą panašus jaunuolis – keliolika metų nematytas pusbrolis Čarlzas Blekvudas (akt. Sebastian‘as Stan‘as). Energingas ir veiklus vyras netrukus tampa tikra paspirtimi tvarkantis namuose, o jo žavesys pakeri Konstanciją. Tuo tarpu Meriketė niekaip negali atsikratyti įtarumo Čarlzo atžvilgiu. Kuomet pusbrolis ima teirautis apie seserų finansinę padėtį ir šeimos nuosavybės teises, merginos įtarumas dar labiau sustiprėja. Tarp Meriketės ir Čarlzo tvyranti įtampa ima vis labiau augti. Tačiau netrukus paaiškėja, kad žavusis pusbrolis nėra vienintelis Blekvudų vilos gyventojas, turintis ką slėpti... 

Ši juosta sukurta pagal paskutinį amerikiečių rašytojos Širlės Džekson to paties pavadinimo romaną, išleistą 1962 m. Š. Džekson laikoma viena iškiliausių suspense žanro kūrėjų Amerikos literatūroje, o jos romanas „The Haunting of Hill House“ – viena geriausių visų laikų „gotikinio siaubo“ žanro kūrinių. Pagal jį yra pastatyti du filmai (1963 ir 1999 m.) bei „Netflix“ serialas „The Haunting“, pasirodęs pernai spalio mėnesį.

Nervus kaip reikiant pakutensiantis draminis psichologinis trileris „Mes visada gyvenome pilyje“ Lietuvoje pradedamas rodyti gegužės 24 dieną.
BestFilm.eu Logo