Me oleme alati lossis elanud
(We Have Always Lived in the Castle)
Vaadake kinodes alates 07.06.2019

Põhineb Shirley Jacksoni
romaanilUSA 2019
Režissöör: Stacie Passon
Stsenaarium: Mark Kruger, Shirley Jackson
Pikkus: 95 min
Žanr: triller
Osades: Alexandra Daddario, Taissa Farmiga, Crispin Glover, Sebastien Stan, Patrick Joseph Byrnes, Una Carroll, Peter Coonan, Joanne Crawford

Kinopoisk
IMDb

Õudus peidab end rahuliku maailma maski taga...

Kolmeliikmeline perekond Blackwood elab nende ebatavalises kodus Vermonti lähistel. Nad elavad täielikult oma kinnises maailmas, naabrite kuulujuttudest ja kõigest eemal. Kuus aastat tagasi juhtus Blackwoodide lossis kummaline tragöödia – peaaegu et kõik selle elanikud mürgitati. Õed Merricat (Taissa Farmiga) ja Constance (Alexandra Daddario) ning nende ratastoolis onu Julian (Crispin Glover) on ainsad Blackwoodide suguvõsa allesjäänud liikmed.  Äkitselt ilmub pere isoleeritud ellu nõbu Charles (Sebastian Stan), kes ähvardab suure saladuse välja rääkida. Samuti tahab Charles perekond Blackwoodide raha. Kõik ei lähe aga nii nagu Charles tahab, ta on vastakuti kahe salapärase õega.

Film põhineb Shirley Jacksoni samanimelisel ja hinnatud põnevusromaanil „We Have Always Lived in the Castle“ (1962) . Antud filmiversioon on raamatust esimene ja selle on lavastanud Stacie Passon.

Kinodes alates 7. juunist

BestFilm.eu Logo