Meil on võimalus korraldada Teile selle filmiga kinnine kinoseanss erinevates Eesti kinomajades. Kui pakkumine tundub huvi, siis palume võtke meiega ühendust +372 51 949 420
Tappev vaheaeg
(Tucker & Dale vs Evil)


Kanada 2010 aasta
Režissöör: Eli Creig
Produtsendid: Morgan Jurgenson, 
Albert Klychak
Žanr: komöödia, horror,
õudus, paroodia
  

Filmi «Õudne film» («Scary Movie») parimate traditsioonide järgi!

Ülikooli tudengite grupp korraldab väljasõidu, et korralikult puhata: juua õlut, ujuda järves ja hingata puhast metsaõhku. Kuid juba esimesel päeval kohtuvad nad väga lihtsate maapoistega – Tuckeriga ja Dailiga, kes on samuti otsustanud puhata looduses nagu kord ja kohus. Suhtudes nendesse „metsikutesse kahalikesse“ üleolevalt, otsustavad linnapoisid anda neile veidi õpetust. Kuid iga nende sammuga muutub olukord järjest hullemaks…
Kokkuvõttes ootab Teid humoorikas komöödia, milles osalevad ka väga sümpaatsed tütarlapsed, milles on ka suur osa verd, hulk ohvreid, kuid seejuures ei ole mitte ainsamatki manjakki!

«Tappev vaheaeg» - suurepärane õuduskomöödia, mis parodeerib kõiki tuttavaid õudusfilme, kus USA unustatud paikades on kõik kohalikud kindlasti sarimõrvarid ja politseinikud nende sugulased.

Siin on kõik just vastupidi. Uskumatult naljakas, paljus just tänu originaalsele stsenaariumile ja peaosaliste suurepärasele esitusele. Kohati verine, kuid seda naljatledes, nii et verd ja liha ei võeta siin tõsiselt.

 «Tappev vaheaeg» – 1,5 tundi naeru on garanteeritud!

BestFilm.eu Logo