„Klassiga kinno“ - Suurepärast võimalust külastada soodustingimustel kinosid Tallinnas, Tartus ja Narvas.  „Sea Rex: Meresaurused 3d” eestikeelne animatsioon!  Info ja broneerimine: +372 51 949420                                     Film on dubleeritud eesti keelde.


Sea Rex 3D - Meresaurused
(Sea Rex 3D: Journey
to a Prehistoric World)

 

Suurbritannia, Prantsusmaa 2010
Rezissoor: Paskal Vuong, Ronan Chapalain
Produtsendid: Katrin ja Paskal Vuong 
Zanr: 3D animatsioon, dokumentaal, seiklus
Pikkus: 41 min

Vaadake Kinodes:

                      


"Sea Rex 3D - Meresaurused"- selle kevade uskumatu esilinastus!

Sea Rex - see on tuntud dokumentaal rekonstruktsioon (aasta tagasi oli suur show Saku Suurhallis - Jalutuskäik dinosauritega). Selle film on show jätkamine!

«Selle filmi abil pakume vaatajale võimalust sooritada kaasahaarav teekond 200 miljonit aastat tagasi, aega, millal eelajaloolistes ookeanides ja meredes valitsesid türannosauruse suurused meresaurused!» Pascal Vuong (režisöör ja produtsent)


Avastage enda jaoks planeedi Maa kõige saladuslikum pale!
Selle filmis kandute te koos julge meeskonnaga ajas tagasi 200 miljonit aastat, uskumatult kaugesse aega. Te suundute esmakordselt unustamatule ja ohtlikule teekonnale, kohtumisele Juura ajastu ookeanide valitsejatega – hiigelsuurte meresaurustega.
Teid ootavad ees suurepärased avastused vana ja kaasaegse fauna elust, veealuste maastike uskumatu ilu, millest jääb hing kinni. Te kogete uskumatut ekstaasi kohtumisest planeedi Maa minevikuga!

Täiuslikus 3D kujutises, avaneb Teile eelajaloolise perioodi eksootika, kogu oma reaalsuses ja pisimateski detailides. Me kingime Teile uue maailma, mille olemasolust te isegi ei aimanud…


Kui inimene unistab kõige rohkem sellest, et näha elusaid dinosauruseid, siis on võimalik, et tema unistus ka täitub! Julie, kes jumaldab dinosauruseid ja ookeane, suundub koos Jackiga, kes on teadlane minevikust, huvitavale teekonnale eelajaloolisse maailma! Nad lähevad samm-sammult ajas tagasi 200 miljonit aastat, läbi Triiase, Juura ja Kriidi ajastute, selleks, et avastada hingematvat veelaust maailma, mida asustavad kõige uskumatumad olendid.
Ka oma kõige eredamates unistustes, ei võinud Julie ettegi kujutada, et on olemas sellised suured mereelukad – Pleisosaurused (lühikesekaelaline Lioplevrodon ja pikakaelaline Elasmosaurus), ägedad varaanilaadsed Mosasaurused ja kõige suuremad mereroomajad, keda Maal on kunagi nähtud, 25 meetrised gigantsed ihtüosaurused Shonisaurused.

Need elukad ärkavad Teie jaoks ellu 3D ekraaniformaadis!

See on unustamatu elamus!


Vaadake kinodes 3D formaadis alates 25 märtsist!

BestFilm.eu Logo