Meil on võimalus korraldada Teile selle filmiga kinnine kinoseanss erinevates Eesti kinomajades. Kui pakkumine tundub huvi, siis palume võtke meiega ühendust +372 51 949 420
Palgasõdurid
(The Expendables) -Lavastaja: Sylvester Stallone
USA 2010 a.
Žanr: põnevik

Barney “Skiso” Ross (Sylvester Stallone) on mees, kel pole midagi kaotada. Ta on ustav ainult oma vanale kuulikindlale pikapile, erivarustuses vesilennukile ja kivikõvade sõdalaste tiimile. Barney rühma kuuluvad endine Briti erivägede sõdur Lee Christmas (Jason Statham), kelle erialaks on kõikvõimalikud terariistad; lähivõitluse meister Yin Yang (Jet Li); raskerelvade spetsialist Hale Caesar (Terry Crews); lõhkeaineekspert Toll Road (Randy Couture) ning kõige hullemates kriisikolletes tegutsenud snaiper Gunnar Jensen (Dolph Lundgren), kes maadleb oma isiklike deemonitega. Lisaks sellele Barney nõuandja ja “mänezher”, tema vanim sõber ja tätoveerimisproff Tool (Mickey Rourke), kelle töökoda on rühma põhiliseks kogunemiskohaks. 

Kui salapärane Church (Bruce Willis) pakub Barneyle tööotsa, mida keegi teine ei taha vastu võtta, ootab mehi pealtnäha rutiinne missioon: kukutada Vilena saart valitsev mõrvarlik diktaator kindral Garza (David Zayas). Tegelikkuses on asi aga rutiinist kaugel ning sellest saab kõige ohtlikum väljakutse, mille need mehed on eales vastu võtnud. 

“Palgasõdurid” on karm action-film, mille New York Post nimetas “kõigi aegade kõige mehisemaks filmiks”. Peaosatäitja Sylvester Stallone (“Rambo”) on ühtlasi filmi lavastajaks ja kaasstsenaristiks. Lisaks teevad kaasa Jet Li (“Draakoni suudlus”), Jason Statham (“Riskikuller”), Mickey Rourke (“Raudmees 2”), Dolph Lundgren (“Rocky IV”), Randy Couture (“Punane vöö”), Terry Crews (“Tänavate valitsejad”), Steve Austin (“The Condemned”), Eric Roberts (“Spetsialist”), David Zayas (“Dexter”) ning “erikülalised” Bruce Willis and Arnold Schwarzenegger!

BestFilm.eu Logo