„MEILUŽIAI“ (Amants)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2022.01.07


   
Prancūzija, 2021
RežisavoNicole Garcia
Scenarijaus autoriai: Jacques Fieschi,
Nicole Garcia
Trukmė
: 102 min
Žanras: drama
Vaidina: Pierre Niney,
Stacy Martin, Benoît Magimel,
Christophe Montenez,
Nicolas Wanczycki, Grégoire Colin,
Roxane Duran, Béleina Win,
Daouda Diakhaté, Nadir Legrand

IMDb

Vyras, žmona ir jos meilužis iš praeities…

Liza ir Simonas (aktoriai Stacy Martin ir Pierre‘as Niney) mylėjo vienas kitą nuo pat mažų dienų. Vaikystę jie leido Paryžiuje, su tokiais pat miesto vaikais. Niekam ne paslaptis, kad paaugliai prisigalvoja įvairiausių pramogų. Viena tokia iš pirmo žvilgsnio nekalta pramoga baigiasi itin liūdnai. Simonui gresia paauglių kalėjimas, tad jis nusprendžia sprukti. Liza kantriai laukia nors kokios žinutės iš savo mylimojo, tačiau veltui.

Bėga metai. Liza suauga ir išteka už turtingo verslininko Leo (akt. Benoît Magimel‘is). Vienas iš savo atostogų jie nusprendžia praleisti nuostabaus grožio Indijos vandenyno saloje, kur Liza vėl sutinka Simoną. Čia jos buvęs vaikinas dirba virtuvės šefu ir likimo ironijos dėka ruošia vakarienę atostogaujantiems sutuoktiniams. Leo nieko nepastebint, tarp Lizos ir Simono vėl pažyra kibirkštys ir jaunuoliai puola vienas kitam į glėbį.

Ar jiems pavyks išsaugoti paslaptyje savo praeitį ir dabartinius santykius? Aistrai stiprėjant, įtampa kaupiasi ir vis labiau didėja tikimybė, kad įvyks dar vienas nusikaltimas. Erotinis prancūzų trileris

„Meilužiai“ Lietuvoje pradedamas rodyti nuo sausio 7 dienos.

Filmas prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.
BestFilm.eu Logo