Geras berniukas (Хороший мальчик)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2016.11.18


   


Rusija, 2016
Režisavo: Oksana Karas
Scenarijaus autoriai
: Michail Mestetsky,
Roman Kantor, Oksana Karas
Trukmė
: 95 min
Žanras: komedija
Vaidina: SemionTreskunov,
Konstantin Chabenskij, Michail Efremov,
Aleksandr Pal, Anastasia Bogatyrev,
Vasilij Butkevitč, Ieva Andrejevaitė,
Irina Denisova, Tatjana Dogileva

Kinopoisk
IMDb

Devintokas Nikolajus Smirnovas (aktorius Semionas Treskunovas) yra paprastas paauglys, kurio gyvenimas — nei pernelyg sudėtingas, nei pernelyg nuobodus. Kaip ir visi paaugliai, Kolia svajoja apie ateitį, merginas, prisigalvoja įvairiausių pokštų ir įsivelia į nuotykius. Tačiau jo gyvenimas tikrai nėra kažkuo išskirtinis. Kol vieną dieną nutinka kai kas neįprasto.

Viskas prasideda nuo to, kad hormonų kamuojamas vaikinukas įsimyli mokyklos gražuolę Alisą (kurią, beje, vaidina lietuvė Ieva Andrejevaitė). Tiesa, Alisa nėra mokinė. Ji — anglų kalbos mokytoja. Maždaug tuo pat metu dėl Koliai neaiškių priežasčių su juo kaip lygus su lygiu ima bendrauti pats mokyklos direktorius (akt. Michailas Jefremovas). Dar daugiau — jam simpatizuoti ima direktoriaus dukrelė Ksiuša, pora metų vyresnė už Kolią. Naujai įrengtoje mokyklos kompiuterių klasėje kyla keistas gaisras, labai primenantis tyčinį padegimą, o Ksiuša kažkodėl įsitikinusi, kad klasę padegė būtent Kolia. Pats vaikinas tuo tarpu lyg ir nujaučia, kas galėtų būti tikrasis padegėjas, bet čia kaip tyčia savotiškai „nučiuožęs“ Kolios tėtis Aleksandras (akt. Konstantinas Chabenskis) paskelbia, kad nuo šiol namuose bus gyvenama pagal formulę 12/36: t.y., 12 valandų miegama, o po to 36 valandas miegoti griežtai draudžiama. Dėl naujojo gyvenimo ritmo Kolios mintys galutinai susijaukia ir vaikinas ima visiškai nieko nebesuprasti.

Visi šie įvykiai pamažu ima krypti ne pačia geriausia Koliai linkme. Kad ir koks būtų pavargęs ar pasimetęs, devintokas Kolia, iki šiol garsėjęs kaip tiesiog geras berniukas, privalo išnarplioti visą netikėtai užvirusią sumaištį. Ir greitai.

Nuotaikinga komedija „Geras berniukas“ Lietuvoje pradedama rodyti lapkričio 25 dieną.
BestFilm.eu Logo