„Vienas įkvėpimas“ (Один вдох)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 10.07.2020


   
Rusija, 2020
RežisavoJelena Chazanova
Scenarijaus autoriai: Alena Alova,
Andrey Ivanov
Trukmė
: 100 min
Žanras: drama
Vaidina: Viktorija Isakova,
Maksim Suchanov, Vldimir Jaglyč,
Sergej Sosnovskij ir kt.
  
IMDb

Pagal tikrus faktus sukurtas įkvepiantis filmas apie savojo kelio atradimą.

Marinai Gordejevai (aktorė Viktorija Isakova) – jau keturiasdešimt. Jos gyvenimą galima apibrėžti keliais sakiniais: nesėkminga santuoka, pasitenkinimo neteikiantis darbas ir jokių perspektyvų ateityje. Tačiau viena kelionė viską pakeičia.

Išvykusi atostogų prie jūros, Marina susipažįsta su gelbėtoju Ignatu (akt. Vladimiras Jaglyčius), kuris jai atveria iki šiol nematytą nardymo pasaulį. „Fridaivingu“ vadinamas sportas – pavojingas ir nenuspėjamas: jame be jokių apsaugos ir pagalbos priemonių stengiamasi nunerti kuo giliau. Jau po paties pirmojo panėrimo Marina nebegali galvoti apie nieką kita ir pagaliau pajunta atradusi savo pašaukimą – tylus ir nenusakomais jausmais apdovanojantis povandeninis pasaulis primena jos pačios gyvenimą, jos sielos būseną. Negana to, netrukus paaiškėja, kad moteris šiam sportui turi ir talentą.

Tarsi apsėsta, Marina panyra į naująją savo aistrą, nepaisydama nei amžiaus, nei finansinių sunkumų, nei aplinkinių pašaipių žvilgsnių bei komentarų. Nardymas jai tampa savosios esmės paieškomis ir vieninteliu būdu susigrumti su savo baimėmis bei jas nugalėti.

Jautrus, įkvepiantis ir didingas filmas „Vienas įkvėpimas“, sukurtas „fridaivingo“ pasaulio čempionės Natalijos Molčanovos biografiniais motyvais, Lietuvoje pradedamas rodyti nuo liepos 10 dienos.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.
BestFilm.eu Logo