„Matyk kaip aš“ (Смотри как я)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 16.10.2020


   
Rusija, 2020
RežisavoJegor Salnikov
Scenarijaus autoriai: Anastasia Amalikova, Sofia Djomina, Orhan Samadov
Trukmė
: 92 min
Žanras: komedija, nuotykių
Vaidina: Olga Turchak, Mihhail Mesherjakov, Jevgeni Sytyi, Aleksandr Samoilenko,
Sergei Abroskin, Dmitri Muhamadev,
Jelena Birjukova, Natalia Shukina,
Maria Ivashenko
  
IMDb

Istorija apie du visiškai skirtingus ir vienas kitam labai reikalingus jaunus žmones.

Olia (aktorė Olga Turčak) – sudėtingo charakterio paauglė, užaugusi vaikų namuose. Nuo pat vaikystės prisigalvodavusi visokiausių pramogų (dažnai pasibaigdavusių didesne ar mažesne katastrofa), Olia jau seniai užsitarnavusi reputaciją kaip vaikas, kurio neįmanoma suvaldyti – tikras chaoso įsikūnijimas. Naujausias jos planas – pabėgti iš vaikų namų ir pamatyti jūrą.

Maksimas (akt. Michailas Meščeriakovas) – turtingo tėvo (Aleksandras Samoilenko) sūnus. Berniukas gimė aklas, tad mylintis tėvas nuo pat kūdikystės Maksimą saugo kaip savo akį. Nieko nuostabaus, kad dabar jau jaunuolis Maksimas jaučiasi dusinamas nuolatinio tėvo dėmesio ir tetrokšta vieno – išsivaduoti nuo tokio perdėto rūpesčio ir pagaliau pasijusti laisvas.

Oliai ir Maksimui netikėtai susitikus, abu greitai supranta, kad, nors iš pirmo žvilgsnio skirtingi, jie vienas kitam yra tikra likimo dovana: Maksimą sužavi ir patraukia merginos vidinė laisvė bei nuotykių troškimas, o Olia suvokia, kad pinigų nestokojantis vaikinas gali paversti realybe jos naujausią svajonę. Padėti Oliai Maksimas sutinka su viena sąlyga: kad ši jį pasiims kartu.

Naujieji bičiuliai negalėtų būti labiau skirtingi: užaugę visiškai kitokiomis aplinkybėmis, jie pasaulį mato absoliučiai priešingai. Kadangi užsispyrimo netrūksta abiems, Olia ir Maksimas iš paskutiniųjų stengiasi vienas kitam įrodyti savo tiesą. Nuolat besiginčydami, jaunuoliai leidžiasi į didžiausią gyvenimo kelionę, kuriame jų laukia ne tik daugybė beprotiškų nuotykių, bet ir kvapą gniaužiančių atradimų – apie tikrąsias vertybes, gyvenimo tiesas ir save pačius.

Smagi, nuotykių kupina ir susimąstyti priversianti komedija „Matyk kaip aš“ Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti spalio 16 dieną.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.
BestFilm.eu Logo