„Reivas“ (Beats)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 10.07.2020


   
Didžioji Britanija, 2019
RežisavoBrian Welsh
Scenarijaus autoriai: Kieran Hurley,
Brian Welsh
Trukmė
: 101 min
Žanras: komedija, drama
Vaidina: Cristian Ortega, 
Lorn Macdonald, Laura Fraser, 
Brian Ferguson, Ross Mann, 
Amy Manson, Rachel Jackson, 
Neil Leiper ir kt.
  
IMDb

Meilės laiškas techno muzikai ir pašėlusiai jaunystei.

1994-ieji, Škotija. Mažame miestelyje gyvena du bičiuliai: penkiolikmetis Džonas (aktorius Cristian‘as Ortega) ir už jį šiek tiek vyresnis Spaneris (Lorn‘as Macdonald‘as). Spaneris – sunkiai valdomas, įžūlus, kilęs iš socialiai rizikingos šeimos ir gyvenantis šia diena. Džonas – pareigingas, drovus, besilaikantis taisyklių ir, vadovaujamas tėvų, stropiai besiruošiantis aprūpintai ateičiai. Atrodytų, vaikinai negalėtų būti labiau skirtingi, tačiau būtent tai, ko gero, ir patraukia juos vieną prie kito bei padaro neperskiriamais draugais. O labiausiai juos suartina didžiulė, pašėlusi, neišmatuojama meilė reivo muzikai.

Būtent tą vasarą Škotijos vyriausybė priima skandalingą „Viešosios tvarkos aktą“, draudžiantį didelius viešus susibūrimus – mat augant nedarbui, žmonės dažnai kelia neramumus. Bėda tik, kad šis įstatymas efektingai uždraudžia ir ganėtinai nekaltus pasilinksminimus, tarp jų – ir reivo vakarėlius. Tokio smūgio Džonas su Spaneriu tikrai nelaukė.

Atsipeikėję po pirmojo šoko, vaikinai nusprendžia, kad neleis kvailiems politikas tvarkyti jų gyvenimų ir žūt būt sudalyvaus didžiausiame vasaros reivo vakarėlyje. Tiksliau, nusprendžia Spaneris, kurio gyvenimas netrukus visiškai pasikeis ir vaikinas nori išnaudoti galbūt paskutinę progą kaip reikiant pasilinksminti. Taisyklių besilaikantis Džonas iš pradžių dvejoja, bet galiausiai leidžiasi įkalbamas. Vaikinų laukia tokia naktis, kurios jie nepamirš visą gyvenimą.

Legendinį „Traukinių žymėjimą“ primenančiame filme surinktas puikus reivo ir techno muzikos garso takelis: The Prodigy, Ultra Sonic, Orbital, Plastikman, The Acid, Leftfield, Outlander, Vapourspace ir daugybė kitų.
Kinuose nuo liepos 10 d.

BestFilm.eu Logo