„Paprasta aistra“ (Passion Simple)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2021.08.20


   
Prancūzija, 2020
RežisavoDanielle Arbid
Scenarijaus autoriai:  Danielle Arbid,
Annie Ernaux
Trukmė
: 99 min
Žanras: drama, erotinis
Vaidina: Laetitia Dosch, Sergej Polunin,
Lou-Teymour Thion, Caroline Ducey,
Grégoire Colin, Slimane Dazi,
Vincent Courcelle-Labrousse,
Dounia Sichov

IMDb

Jausmas, apverčiantis gyvenimą aukštyn kojom: erotiška prancūziška drama „Paprasta aistra“

Helenos (aktorė Laetitia Dosch) gyvenimas – niekuo neypatingas. Vieniša mama, auginanti paauglį sūnų, gyvena ritmu darbas-namai. Dienomis moteris dėstytojauja universitete, kartais susitinka su draugais ir skuba namo pas sūnų. Ši rutina tęsiasi tol, kol ji sutinka Aleksandrą (Sergejus Poluninas).

Aleksandras yra už ją jaunesnis Rusijos diplomatinės atstovybės darbuotojas, turintis kažkokio nepaaiškinamo gyvuliškumo, kuris Heleną tiesiog apsvaigina ir įtraukia į nepasotinamos aistros sūkurį. Tačiau jų romanas nėra įprastinis. Aleksandras dažnai išvažiuoja į Maskvą, o kai būna Paryžiuje, su Helena susitinka retai ir tik tada, kai pats panori. Jų nesieja jokie interesai, pomėgiai ar laisvalaikio leidimo būdai. Vienintelis juos siejantis ryšys – aistringas, nežabotas seksas. O po jo – vėl išsiskyrimas ir tyla iki kito karto.

Negalėdama paaiškinti savo potraukio Aleksandrui, Helena jaučiasi, tartum pamažu eitų iš proto. Aistra ją visiškai užvaldo, ima temdyti jos racionalų mąstymą ir grasinti ne tik jos pačios rutinai, bet ir sūnaus gerovei. Visiškai pametusi galvą, anksčiau į aplinką blaiviai žiūrėjusi moteris nebeatpažįsta savęs. O romanui pasibaigus, lieka su daugybe neatsakytų klausimų apie meilę, aistrą, pasaulį ir pačią save.

Erotiška, jausminga ir įtraukianti juosta „Paprasta aistra“
Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti rugpjūčio 20 dieną.
BestFilm.eu Logo