Samsara (Samsara)
Skatieties Latvijas kinoteātros, sākot no 17.05.2013

Samsara - filmas treileris no BestFilm.eu platformā Vimeo.

 
 Satriecoši skati.
Nekas tāds vēl nav redzēts. 
   

ASV, 2011. gads
Režisors: Rons Frike
Producents: Marks Magidsons
Scenārija autori: Rons Frike,
Marks Magidsons
Filmas ilgums: 102 minūtes
Žanrs: ģimenes filma
Galvenajās lomās: Baliešu Tari Legong dejotāji,
Ni Made Megahadi Pratiwi,
Puti Sri Candra Dewi, Putu Dinda Pratika,
Markoss Luna, Hiroši Išiguro,
Olivjē de Sagazāns


IMDb
Kinopoisk
Jau pavisam drīz Latvijas kinoteātros sāksies pārsteidzošās filmas „SAMSARA“ triumfa gājiens!

Unikāla filma, kuras uzņemšana ilgusi 5 gadus un norisinājusies 25 pasaules valstīs. Filma, kas pilnībā uzņemta uz 70 milimetru lentes, izmantojot divu kadru frekvences standartu sekundē un unikālu kameru, kas regulē kadru ilgumu. Šī sistēma izstrādāta īpaši filmas projektam un ļauj ierastās ainās atklāt neparastas, apburošas detaļas, savukārt demonstrēšanas formāts 4K ļauj baudīt hipnotizējošu video sēriju ar iepriekš neredzētu izšķirstpēju.

Jūs gaida neiedomājamas emocijas un vēl nebijusi uztveres pieredze, ko dāvās pusotru stundu ilgs ceļojums visbrīnumainākajos mūsu planētas nostūros. 

Filmu „Samsara“ kā unikālu vizuālās un mūzikas mākslas apvienojuma paraugu radījis režisors Rons Frike un producents Marks Magidsons.   

„Samsara“ mūs aizved uz svētajām zemēm un dabas katastrofu zonām, rūpniecisko objektu un dabas brīnumu sirdīm. Atsakoties no dialogiem, „Samsaras“ radītāji sagrauj mūsu priekšstatus par tradicionālo kino, veicinot individuālu interpretāciju, uz ko mudina attēls un mūzika. 

Paredzēta demonstrēšanai kinoteātros, filma aizrauj, apbur, savaldzina un pilnībā attaisno kritiķu piešķirto apzīmējumu – kino brīnums!

 Skatieties Latvijas kinoteātros no 17.05.2013!
BestFilm.eu Logo