Okeāna pasaule 3D. Atgriešanās


Lielbritānija, Vācija, Austrija, 2009. gads
Režisors: Niks Stringers
Scenārija autors: Melānija Finna
Komponists: Henings Loners
Žanrs: piedzīvojumu, dokumentālais kino
Filmas ilgums: 80 minūtesIMDb
Kinopoisk

Skatieties Latvijas kinoteātros 3D formātā!

Jauna slavenās kinokomandas filma –
Okeāna pasaule 3D. Atgriešanās!

Filmu iespējams skatīties kā latviešu (tekstu lasa A.Ozoliņa), tā arī krievu valodā (tekstu lasa nopelniem bagātā Krievijas aktrise Jūlija Rutberga).

Brīnumaini skaista dokumentālā filma par Logerheda bruņurupuča ceļojumu. Atsaucoties senču aicinājumam, viņš peld no Floridas krastiem pāri visam Atlantijas okeānam, nemitīgi sastopoties ar neskaitāmām briesmām.

Mūsdienu 3D tehnoloģijas un brīnišķīgā filmas mūzika ļaus jums pilnībā ienirt okeāna zemūdens valstībā, izjust dzīļu elpu un izbaudīt nebijušu pieredzi!

Aizraujošs turpinājums stāstam par pasaules okeāna noslēpumiem un tā iemītniekiem. Sāļas šļakatas, kaiju klaigas, piekrastes viļņu čala – ikviens taču mīl jūru un sapņo ienirt teiksmainajā, brīnumainajā un neaptveramajā okeāna pasaulē…

Galvenais varonis – jūras bruņurupucis – aicina ceļā un kļūs par Jūsu pavadoni pasakainā ceļojumā starp kontinentiem bangojošā pasaules okeāna viļņos. Jūs gaida krāsaini koraļļu rifi, sadursme ar haizivīm, reti sastopami dziļūdens iemītnieki, karsto tropu raibā pasaule un arktisko ledāju biedējošais aukstums.

Cik daudz noslēpumu glabā jūras dzīles! Nogrimušu kuģu dārgumi un Bermudas trīsstūra anomālija nav nekas salīdzinājumā ar to, ko uzzināsiet Jūs. Šajā neparastajā ceļojumā Jums atklāsies visa okeāna varenība un sarežģītās zemūdens valstības trauslums.

Cilvēcei maz zināms par jūras iemītnieku dzīvi. Atlantijas jūras bruņurupuča Logerheda dižais ceļojums ir viens no retajiem izņēmumiem. Filma balstīta uz patiesiem notikumiem jūras bruņurupuča dzīvē!

Okeāna pasaule 3D. Atgriešanās – nenovērtējama Starptautiskā Toronto kinofestivāla pērle.

BestFilm.eu Logo