ATMOŠANĀS (Awaken)
Skatieties Latvijas kinoteātros, sākot no 3.06.2022
 


ASV, Apvienotie Arābu Emirāti , 2020. gads
Režisors: 
Tom Löwe
Scenārija autors: 
Tom Löwe
Filmas ilgums:
 82 minūte
Žanrs:
 Dok.f.
Galvenajās lomās:  Annatina Albin,
Agnes Anderson, John Alvarez,
Tashi Garey Bassam,  Roy Blanchard, 
Ashaka, Brender Eberhard,
Shayni Couch

IMDb
Aptuveni 40 pasaules valstis. Filma uzņemta piecus gadus. Elpu aizraujoši tēli
un neaizmirstami iespaidi filmā “Atmošanās”.

Aizraujošs ceļojums apkārt pasaulei, meditatīvs skatījums uz unikālajiem Zemes brīnumiem un baudījums, ko sniedz burvīgie kadri, kurus vēl nebūsiet redzējuši!

Filma, kas prasījusi ne mazumu pacietības un pašaizliedzības, uzņemta vairāk nekā piecus gadus gandrīz 40 pasaules valstīs. Liegā un rāmā burvīgās Livas Taileres aizkadra balss pavada skatītāju šajā neaizmirstamajā ceļojumā no Zviedrijas uz Butānu, no Japānas uz Jemenu, no liesmiņu tūkstošiem, kas ceļas pār Taizemi, līdz elpu aizraujošajam Bolīvijas zelta karnevālam!

Redzēsim brīnišķīgo cilvēka saikni ar dabu un arvien attīstītākām tehnoloģijām, mūsu katra attiecības ar savu tuvāko apkārtni un mūsu vietu milzīgajā Visumā. Laiklēcienu filmēšana, satriecoši kadri gaisā un zem ūdens ļauj šo pasauli saredzēt tādu kā nekad agrāk.

“Atmošanās” režisors Toms Lēve dzimis Dienvidkalifornijā, aizrāvies ar fotogrāfiju, 2010. gadā saņēmis titulu Gada astronomijas fotogrāfs. Viņš dibinājis Timescapes.org, laiklēcienu filmēšanas entuziastu lielāko kopienu internetā.

Kinoteātros no 3. jūnija
BestFilm.eu Logo