Ļoti sliktie puiši
(Big Bad Wolves)
Skatieties Latvijas kinoteātros, sākot no 14.03.2014  


„Gada labākā filma.“ 
– Kventins Tarantīno
Izraēla, 2013. gads
Režisori: Ārons Kešaless,
Navots Papušado
Producents: Čiliks Mikaēli
Scenārija autori: Ārons Kešaless,
Navots Papušado
Filmas ilgums: 110 minūtes
Žanrs: 
trilleris, detektīvfilma, komēdija
Galvenajās lomās: Gaijs Adlers,
Liors Aškenazī, Dvīrs Benedeks,
Gurs Bentvičs

IMDb
Kinopoisk
 
 Big Bad Wolves („Ļoti sliktie puiši“) –Toronto After Dark filmu festivāla atklājums. 

„Gada labākā filma,“ – Kventins Tarantīno.
   
Vairāku nežēlīgu slepkavību sērija ciešā mezglā savijusi trīs cilvēku likteņus: upura tēva, policista un galvenā aizdomās turētā. 

Tēvs alkst atriebības, policists darbojas ārpus likuma ietvariem, bet galvenais aizdomās turētais ir teoloģijas pasniedzējs, kas izlaists brīvībā policijas nolaidības dēļ.

Izraēlas režisoru tandēms apvienojis melno komēdiju ar kriminālo trilleri, apspēlējot pieļaujamās robežas tēmu un jautājumus par mērķa un līdzekļu samēru.

Kinematogrāfistu iemīļotais paņēmiens – „pierādījumu ir nepietiekami, taču viss norāda uz aizdomās turēto“ – filmā „Ļoti sliktie puiši“ pieņem radikālu nokrāsu. Libānas kara veterāns (ar personīgu ieinteresētību lietā) un pārgalvīgs policists nolemj panākt taisnību ar pašu izraudzītām metodēm, kas varbūt ir necilvēcīgas, taču vienīgās pieejamās.

Filmā jaušams arī refrēns Arābu-Izraēlas konfliktam. Šī līnija ievīta kā blakusesoša, taču tas paveikts tik smalki un eleganti, ka izsauc vienīgi apbrīnu.

Traģēdija un komēdija, trilleris un melnais humors… „Ļoti sliktie puiši“ – pērle mūsdienu kinematogrāfa pasaulē, kas jau vairākkārtīgi apbalvota dažādos festivālos un kurai atzinību izteicis pats Tarantīno. 

Nepalaidiet garām kinoteātros jau no 14. marta! 
BestFilm.eu Logo