MĪLESTĪBAS VECUMS 
(Who You Think I Am)
Skatieties Latvijas kinoteātros, sākot no 04.10.2019
 Francija, Beļģija, 2019. gads
Režisors: 
Safy Nebbou  
Scenārija autors: 
Camille Laurens,
Safy Nebbou, Julie Peyr
Filmas ilgums:
102 minūtes
Žanrs: 
trilleris, drāma
Galvenajās lomās: Juliette Binoche,
Nicole Garcia, François Civil,
Marie-Ange Casta, Guillaume Gouix,
Charles Berling, Jules Houplain

IMDb
Kinopoisk 
Tas ir viltīgs laiks – mīlestības gadi: tā arī nevienam nesniegts maigums, nepamatoti apsolījumi, nevaldāma kaisle, ilūzijas un vilšanās. Mīlas spēles negaidīti pārvēršas bīstamās attiecībās, vieglprātīgas simpātijas kļūst par liktenīgu aizraušanos.

Pirms dažiem gadiem Klēra smagi pārdzīvoja to, ka vīrs viņu krāpa, un tai sekojošo šķiršanos. Pamazām dzīve atgriezusies sliedēs. Viņa pasniedz universitātē, audzina divus dēlus un tiekas ar jaunu mīļāko. Bet pēkšņi viņš pazūd. Klēras pasaule sašķīst lauskās. Vēlme paglābties no izmisuma – tā var novest līdz psihoanalīzei vai... neīsta profila izveidei feisbukā, lai varētu izspiegot savu mīļāko.

Jauns tēls, rotaļīgas iepazīšanās internetā, jauni draugi, bezmiega naktis, nedaudz nepiedienības, kas piedod tam visam pikantumu.

Aizraujošā un, kā sākumā šķita, nevainīgā spēle pārtop par kaut ko lielāku, jo virtuālajā pasaulē Klēra ir 24 gadus jauna skaistule Klāra. Un ļoti drīz viņai rodas virtuālas attiecības ar jauno fotogrāfu Aleksu.

Koķetas sarunas pamazāk kļūst par abpusēju pieķeršanos un pēc tad arī par patiesu kaisli, kas, izrādās, ir tāda pati kā profils – neīsta.

Kinoteātros no 4. oktobra
BestFilm.eu Logo