Vīrietis ar garantiju
(Мужчина с гарантией)
Skatieties Latvijas kinoteātros, sākot no 28.09.2012 
     


Krievija, 2012. gads
Režisors: 
Artjoms Akseņenko
Producenti:  
Georgijs Malkovs,
Sariks Andreasjans, Gevonds Andreasjans

Scenārija autors: 
Tihons Korņevs
Filmas ilgums: 90 minūtes
Žanrs: ģimenes komēdija
Galvenajās lomās: Nonna Grišajeva,
Aleksandrs Oļeško, Dmitrijs Nagijevs,
Andrejs Fjodorcovs, Pjotrs Fjodorovs,
Jūlija Grišina, Dmitrijs Šarakoiss

Kinopoisk
IMDb

Kādā lielā un pilsētnieku iemīļotā tirdzniecības centrā par apsargu strādā neparasts cilvēks. Viņš palīdz visiem savā tuvumā: sabiedriskās ēdināšanas darbiniekiem un modes apģērbu pārdevējām, apkopējiem un kafetērijas bārmeņiem.

Viņš pazīst visu un visus, un visi pazīst un mīl viņu! Viņš ir kā mājas gariņš šajā milzīgajā ēkā ar miljoniem neona izkārtņu un spožām stikla vitrīnām.  Viņš taču šeit ne vien strādā, bet arī dzīvo pilnvērtīgu dzīvi – iegādājas apģērbus bez maksas, ēd restorānos, guļ mēbeļu nodaļā un piedalās nakts sacīkstēs ar grīdu vaskojamajām mašīnām.

„Cik dīvains personāžs!“ – jūs nodomāsiet. Patiesībā mūsu varonim ir sen iecerēts un noslēpumains mērķis, kura īstenošanai viņš cītīgi krāj naudu „algas“ bankas kontā.

Kādudien viņa dzīvē uzrodas „praktikante“, kurai jāiemāca viss, ko prot pats. Attiecības, kas sākušās kā apgrūtinošs pienākums, pakāpeniski sāk pāraugt draudzībā. Savukārt draudzība starp vīrieti un sievieti ir visnotaļ specifiska lieta – līdz romantikai nav tālu! Tomēr varonis nezina kādu svarīgu faktu: šī viņa „kolēģe“ patiesībā ir visa tirdzniecības centra īpašniece.  

 ROMANTISKA KINOKOMĒDIJA 
 „Vīrietis ar garantiju“ – 
kino no 28. septembra! 
BestFilm.eu Logo