„Cukrus ir žvaigždės“ (Sugar and Stars)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2023.07.14


   

Prancūzija, 2023
RežisavoSébastien Tulard
Scenarijaus autoriaiYazid Ichemrahen, Cédric Ido
Trukmė
: 110 min
Žanras: drama
Vaidina: Riadh Belaïche, Loubna Abidar,
Marwan Amesker, Dycosh,
Phénix Brossard, Pascal Légitimus,
Jean-Yves Berteloot
  
IMDb

Šios neįtikėtinos, bet tikros istorijos herojus Jazidas (aktorius Riadhas Belaïche) nuo pat vaikystės svajojo tapti puikiu konditeriu. Tačiau jo gyvenimas tikrai nebuvo toks, kuris leistų lengvai įgyvendinti šią ar bet kurią kitą svajonę.

Vaikystę Jazidas praleido su motina, kuri sunkiai galėjo pasirūpinti savimi, nekalbant jau apie sūnų. Jį priglaudusių kelių globėjų šeimų geri norai ir kantrybė baigdavosi gana greitai. Vaikų namuose Jazidas nuolat patekdavo į konfliktines situacijas ir greitai užsitarnavo nevaldomo paauglio reputaciją. Sulaukęs pilnametystės, vaikinas gyveno gatvėje. Tačiau nepaisant visų sunkumų, jo širdyje visuomet degė aistra konditerijai.

Netikėtai susiklosčiusių aplinkybių dėka patekęs į prestižinio Paryžiaus restorano virtuvę, Jazidas suvokia, kad tai – galbūt vienintelis jo šansas. Vaikinas pasiryžęs bet kokia kaina įrodyti savo atsidavimą konditerijos menui ir jokios kliūtys jo nesustabdys. Nepaisydamas sunkumų, intrigų ir diskriminacijos, Jazidas žingsnis po žingsnio eina link savo svajonės: dalyvavimo prestižiniame konditerių konkurse.

Filmas „Cukrus ir žvaigždės“ sukurtas pagal Paryžiaus konditerio Yazido Ichemraheno biografiją, kuris 2014 m., būdamas 22-ejų, tapo visų laikų jauniausiu prestižinio „Konditerijos ir šokolado gaminių Pasaulio čempionato“ nugalėtoju. Juostos premjera Lietuvoje – liepos 14 dieną.

BestFilm.eu Logo