„RODEO“ (Rodéo)
Žiūrėkite kino teatruose nuo 2023.05.26


   


Prancūzija, 2022
RežisavoLola Quivoron
Scenarijaus autoriaiAntonia Buresi,
Lola Quivoron
Trukmė
: 105 min
Žanras: drama
Vaidina: Julie Ledru, Yannis Lafki,
Antonia Buresi, Cody Schroeder,
Louis Sotton, Junior Correia, Ahmed Hamdi,
Dave Nsaman, Mustapha Dianka
  
IMDb

Kvapą gniaužiantys motociklų triukai ir gyvenimas ant prarajos krašto.

Julija (aktorė Julie Ledru) – itin karšto būdo ir iki agresyvumo nepriklausoma jauna mergina, gyvenanti prastame rajone, konfliktuojanti su motina, vagiliaujanti ir nuolat balansuojanti ant prarajos krašto. Ji turi vieną nuo aplinkinių slepiamą aistrą – kroso motociklus. Skelbimų portaluose apsimesdama respektabilia pirkėja, Julija nuolat bendrauja su tokių motociklų pardavėjais, paimdama jų prekes „bandomiesiems važiavimams“.

Vieną naktį Julija atsitiktinai patenka į tikrą rojų: „Rodeo“ vardu pakrikštytą slaptą kroso motociklininkų susibūrimą, kuriame demonstruojami patobulinti ir iščiustyti motociklai bei patys netikėčiausi, kvapą gniaužiantys vairavimo triukai. Julija pasiryžta bet kokia kaina išsilaikyti šiame uždarame rate, kad tik galėtų įgyvendinti savo svajonę.

Vis tik tai nėra taip paprasta. Išskirtinai jaunų vyrų dominuojamoje veikloje Julija sulaukia daugybės nepasitikėjimo, pašaipų, įžeidinėjimų ir netgi atvirų grasinimų. Tačiau nusileisti ji net negalvoja. Pamažu išsikovodama vis daugiau pripažinimo ir pagarbos, vieną dieną Julija pasijunta įtraukta į veiklą, grasinančią visiškai sugriauti jos gyvenimą.

Kvapą gniaužianti, veiksmo ir įtampos kupina juosta „Rodeo“
Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti gegužės 26 dieną.
BestFilm.eu Logo